UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Impreza przyjemna, miło było spędzić ze znajomymi wolny czas i napić się piwa słuchając muzyki. Faktem niemniej jest, że pierwsze występy "wokalistów" wołały o pomstę do nieba, w duchu krzyczałem, aby ktoś zabrał im mikrofon. Muzyka - nawet fajna - nie zastąpi braku talentu wokalnego.
rthx