UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co roku obiecywane jest powstanie w Elblagu prawdziwego Klubu Studenckiego. Pierw obiecywala to uczelnia widmo, czyli Jański w budynku Palacyku przy ulicy Stoczniowej. Może w tym roku uda się polaczyć sily trzech elblaskich uczelni, oraz Miasta i klub otworzy podwoje od pazdziernika 2019.