Wybrany wątek opinii

To miasto nie umarło , to miasto ZDECHŁO!!!
(2019.06.01)
To nie miasto zdechło, to wy, panowie Gal i Gość jesteście zdychajacy z waszymi komentarzami. Nie ma imprez - źle, jest impreza - jeszcze gorzej. Szkoda tylko, że tacy nadają ton w tych komentarzach. Czytają je nie tylko mieszkańcy miasta, których zapewniam, że takie opinie są tu tylko marginesem, Elbląg sobie radzi.
BEZ ŚCIEM proszę (2019.06.01)
Powrót do komentarzy