UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To nie miasto zdechło, to wy, panowie Gal i Gość jesteście zdychajacy z waszymi komentarzami. Nie ma imprez - źle, jest impreza - jeszcze gorzej. Szkoda tylko, że tacy nadają ton w tych komentarzach. Czytają je nie tylko mieszkańcy miasta, których zapewniam, że takie opinie są tu tylko marginesem, Elbląg sobie radzi.
BEZ ŚCIEM proszę