UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Impreza przyjemna, miło było spędzić ze znajomymi wolny czas i napić się piwa słuchając muzyki. Faktem niemniej jest, że pierwsze występy "wokalistów" wołały o pomstę do nieba, w duchu krzyczałem, aby ktoś zabrał im mikrofon. Muzyka - nawet fajna - nie zastąpi braku talentu wokalnego.

rthx