UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co roku obiecywane jest powstanie w Elblagu prawdziwego Klubu Studenckiego. Pierw obiecywala to uczelnia widmo, czyli Jański w budynku Palacyku przy ulicy Stoczniowej. Może w tym roku uda się polaczyć sily trzech elblaskich uczelni, oraz Miasta i klub otworzy podwoje od pazdziernika 2019.


Anuluj