UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co roku obiecywane jest powstanie w Elblagu prawdziwego Klubu Studenckiego. Pierw obiecywala to uczelnia widmo, czyli Jański w budynku Palacyku przy ulicy Stoczniowej. Może w tym roku uda się polaczyć sily trzech elblaskich uczelni, oraz Miasta i klub otworzy podwoje od pazdziernika 2019.