54
31.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@MlodszyPosterunkowy - Po części może to i prawda, co piszesz, ale jak jedziesz powiedzmy na akcję pirat drogowy, to już od Ciebie zależy czy wykonasz to w sposób należyty i skuteczny, czy też postoisz i za przeproszeniem g. .no zdziałasz a kierowcy będą się tylko z Ciebie wyśmiewać jaki jesteś nieudolny. Także może nie zrzucaj całej winy na przełożonych !!!
starszy-posterunkowy (2019.06.01)
A propos "Hołd dla drzewa", to drzewo ma zdarte 50 % kory wokół pnia; zbyt głębokiej wiedzy dendrologicznej nie posiadam, ale to drzewo może mieć problemy zdrowotne; to jest poważne okaleczenie. Ciekawe kto poniesie koszty związane z zabezpieczeniem tego drzewa przed obumarciem.
(2019.06.01)

info

4  
  0
@JohnyBiutifull - My zkonkubinas moją tęż w Ameryka już 8 miesięcy pobywać only że w Niu Jersey. Z Elbląg pochodzić tylko uciec bo bida i dziuraw drogi. Basen close otwarty także poleżeć nie można żeby się na mahoń do it. Pozdro. Zbigi
(2019.06.01)
Bez. .komentarza.
pampi-ZAWADA (2019.06.01)

info

2  
  0
Taka jazda jest przestepstwem -stwarza zagrozenie zycia innym osobom -w innych krajach tak jest to traktowane , a w Polsce- czy nadal to jest tylko wykroczenie?
Takaprawda (2019.06.01)

info

2  
  0
Wymienił jedno miejsce w dodatku piszesz że są tam non stop, tak jak w mcdrive. więc co to za prewencja, gdzie ich obecność mogla by zaskoczyć piratów.
(2019.06.01)
Trafić w drzewo na Dąbka trzeba być miłośnikiem drzew.
sas. (2019.06.01)

info

4  
  0
Johny - ale z ciebie pipa i pała :)
jajajakberety (2019.06.01)
Szkoda drzewa które rosło kilkadziesiąt lat przez byle jakiego kierowcę uschnie, slychać było ogromne uderzeniei i dym, ,kierowcy zdążyli ugasić
(2019.06.01)

info

2  
  0
Rozumiem jakbyś napisał bmw, Audi, golf lub Passat, oczywiście mowa o klasykach 20 letnich
(2019.06.01)