UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taka jazda jest przestepstwem -stwarza zagrozenie zycia innym osobom -w innych krajach tak jest to traktowane , a w Polsce- czy nadal to jest tylko wykroczenie?
Takaprawda
Taka jazda jest przestepstwem -stwarza zagrozenie zycia innym osobom -w innych krajach tak jest to traktowane , a w Polsce- czy nadal to jest tylko wykroczenie?
Takaprawda