UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taka jazda jest przestepstwem -stwarza zagrozenie zycia innym osobom -w innych krajach tak jest to traktowane , a w Polsce- czy nadal to jest tylko wykroczenie?

Takaprawda

Anuluj