A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Widziałem Pana, widziałem. Jak ruszył z pod świateł to każdy bieg do oporu. A że droga była mokra to usłyszałem za 10 sekund wielkie bum. Niech dziękuje że tam było drzewo, bo jak by nie było to poleciałby bardzo daleko. A tam biegają dzieci. Dobrze że nikogo nie zabił. Mam nadzieję że mu ostro dowalą.
Rozrząd niech se wymieni jak silnik juz wyjęty :)
Dobrze pan zna Polski mimo że już tyle w Ameryce. Tu metra nie będzie i zawsze będziemy rozbijać golfiny skodziny czy wieśwageny
Miasto zmieniło się w autostradę i wyścigi a policja nic mają nieoznakowane pojazdy pora non stop kontrolować baranów i karać mandat za mandatem. Może to cepow nauczy jazdy prawidłowej, dziwne za granicą Polski umieją powoli jeździć.
Kazik ty cienki bolek jestes chyba pod pantoflem, musisz miec zone co ci upierze i ugotuje, a od tych spraw masz kochanke. To tyle ws. Plplci pieknej. Odnosnie samochodow, mialem samochod na o i psul sie niemilosiernie, a fiaciki benzyniaki maja silniki proste jak budowa cepa. Motor 1.4 95km bez turbiny, pomp wtryskowych, egerow, dwumasa itp. co tam ma sie zepsuc.?
Silnik wypadł bo Niemiec pewnie łzami zalał jak sprzedawał tyle wspomnień tyle razy spawany składany żeby biedny Polaczek myślał że grata dwudziestoletniego kupuje za pół ceny z przebiegiem jak w 3 letnim aucie hehe
Hołd dla drzewa, że wzięło na siebie eliminację wariata drogowego. Drzewo, szacun dla Ciebie!
po prostu MORDERCA po mieście tak pędzić. Szczęście że drzewo a nie człowiek.
A Ty poważnie pytasz? To dla Ciebie samochód to sam silnik? Zawieszenie, karoseria, plasticzki, wszystko jest wykonane ze słabszej jakości materiałów i zużywa się szybciej. Owszem masz prawo mieć swoja opinie, rożna od mojej i większości. Mojej jednak będzie broniła czwarta prawda wg ekonomistów czyli statystyka. Weź se policz ile jeździ po drogach Fiatow a ile innych samochodów. A jak mi napiszesz, ze przecież Fiatow ludzie tez mniej kupili i dlatego mniej jeździ. To ja Ci napisze zastanów się dlaczego mniej ich kupili mimo ze są tańsze niż reszta? Fiata kupic to można z salonu jak chcesz mieć nowe auto z gwarancja i się nie martwić o naprawy tak bardzo wtedy.
Po co on to zrobił ? co mu przeszkadzało to drzewo ?