UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda drzewa które rosło kilkadziesiąt lat przez byle jakiego kierowcę uschnie, slychać było ogromne uderzeniei i dym, ,kierowcy zdążyli ugasić
Szkoda drzewa które rosło kilkadziesiąt lat przez byle jakiego kierowcę uschnie, slychać było ogromne uderzeniei i dym, ,kierowcy zdążyli ugasić