UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda drzewa które rosło kilkadziesiąt lat przez byle jakiego kierowcę uschnie, slychać było ogromne uderzeniei i dym, ,kierowcy zdążyli ugasić


Anuluj