UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A propos "Hołd dla drzewa", to drzewo ma zdarte 50 % kory wokół pnia; zbyt głębokiej wiedzy dendrologicznej nie posiadam, ale to drzewo może mieć problemy zdrowotne; to jest poważne okaleczenie. Ciekawe kto poniesie koszty związane z zabezpieczeniem tego drzewa przed obumarciem.