UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A propos "Hołd dla drzewa", to drzewo ma zdarte 50 % kory wokół pnia; zbyt głębokiej wiedzy dendrologicznej nie posiadam, ale to drzewo może mieć problemy zdrowotne; to jest poważne okaleczenie. Ciekawe kto poniesie koszty związane z zabezpieczeniem tego drzewa przed obumarciem.


Anuluj