UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A propos "Hołd dla drzewa", to drzewo ma zdarte 50 % kory wokół pnia; zbyt głębokiej wiedzy dendrologicznej nie posiadam, ale to drzewo może mieć problemy zdrowotne; to jest poważne okaleczenie. Ciekawe kto poniesie koszty związane z zabezpieczeniem tego drzewa przed obumarciem.