Wybrany wątek opinii

Bo jakby panowie policjanty ruszyli troche glowami to by postawili kogos do kierowania ruchem i zatoru by nie bylo. Ale to trzeba wykazac sie samodzielnym mysleniem, a w naszej komendzie to w zadnym wydziale tego nje doswiadczymy.
Kierowcabombowxa (2019.05.31)
Byś głowa trochę ruszył to byś się domyślił, ze policjanci nie są od myślenia tylko od wykonywania poleceń przelozonych. Masz racje, ze tak powinno być ale u nas we firmie jest jak jest. Podejmiesz samodzielnie decyzje to jak jest dobra i spektakularna - przełożony zbierze laury, zła - odpowiedzialność spadnie na Ciebie.
MlodszyPosterunkowy (2019.05.31)
A jak byś Ty ruszył głową to byś wiedział że Dąbka jest dwujezdniowa jednokierunkowa i jadąc w koreczku wystarczy trochę uprzejmości lub skupienia się na jeździe. Pomyśl zanim napiszesz, jaka wina policjanta???
Kierowcaaaa (2019.06.01)
@MlodszyPosterunkowy - Po części może to i prawda, co piszesz, ale jak jedziesz powiedzmy na akcję pirat drogowy, to już od Ciebie zależy czy wykonasz to w sposób należyty i skuteczny, czy też postoisz i za przeproszeniem g. .no zdziałasz a kierowcy będą się tylko z Ciebie wyśmiewać jaki jesteś nieudolny. Także może nie zrzucaj całej winy na przełożonych !!!
starszy-posterunkowy (2019.06.01)
Zator jest bo każdy Janusz musi zwolnić zobaczyć co się dzieje i zrobić fotkę na fb
(2019.06.01)
Powrót do komentarzy