UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MlodszyPosterunkowy - Po części może to i prawda, co piszesz, ale jak jedziesz powiedzmy na akcję pirat drogowy, to już od Ciebie zależy czy wykonasz to w sposób należyty i skuteczny, czy też postoisz i za przeproszeniem g. .no zdziałasz a kierowcy będą się tylko z Ciebie wyśmiewać jaki jesteś nieudolny. Także może nie zrzucaj całej winy na przełożonych !!!

starszy-posterunkowy

Anuluj