54
31.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zator jest bo każdy Janusz musi zwolnić zobaczyć co się dzieje i zrobić fotkę na fb
(2019.06.01)
byl szrot i sie skasowal. jakosc aut na drogach masakra. dlatego jezdze nowym autkiem z salonu 5 lat bede mial spokoj i wiem czym jezdze... zeby nie bylo autem na f nie jezdze
(2019.06.01)

info

1  
  0
mądry głupek napisał
brunonz (2019.06.02)
Tylko szkoda drzewa niech zapłaci za uszkodzenia,a w ramach odrobku niech posadzi 100 nowych,będzie las,i nie będzie takich głupich ludzi niektórych z was
Robespierre (2019.06.02)

info

0  
  0