A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zator jest bo każdy Janusz musi zwolnić zobaczyć co się dzieje i zrobić fotkę na fb
byl szrot i sie skasowal. jakosc aut na drogach masakra. dlatego jezdze nowym autkiem z salonu 5 lat bede mial spokoj i wiem czym jezdze... zeby nie bylo autem na f nie jezdze
mądry głupek napisał
Tylko szkoda drzewa niech zapłaci za uszkodzenia,a w ramach odrobku niech posadzi 100 nowych,będzie las,i nie będzie takich głupich ludzi niektórych z was