Ford uderzył w drzewo na ul. Płk. Dąbka
(fot. Michał Skroboszewski)
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś (31 maja) około godz. 20 na ul. Płk. Dąbka. Mężczyzna kierujący fordem uderzył w drzewo z taką siłą, że z samochodu wypadł silnik. 39-letni kierowca został zabrany do szpitala. Zobacz więcej zdjęć.