A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Konstal jak jedzie rano przed 5 to nawet nie można okna zostawić otwartego na noc a wozi zapewne powietrze w takich godzinach...
Ale bede sie powtarzal, nie wiem czy wy komentujacy, ale gro prawie 60proc spoleczenstwa wybralo sobie ow prezydenta. I nie ma ze nie wiedzieluscie, bo ten czlowiek rzadzil juz kadencje poza tym byl w um wczesniej jyz za Sloniny vce prezydentem. Wszyscy go znali, wiec powiedzcie mi dlaczego to zrobiliscie drodzy mieszkancy? Teraz kadencja ma 5lat do 2023 to tu kamien na kamieniu nie zostanie. Juz kazdy by byl lepszy, bo 2 razy do tej samej rzeki wchodzic nie wolno. Jesli ktos sie nie sprawdzil to nie wolno go wybierac znowu. Ech, miej matko nas w swojej opiece.
Nie znikną bo stawiają halę do "obsługi konserwatorskiej" haha konserwator (zabytków) musi mieć co konserwować ;)
Ale ludzi w. .. .. robią a oni myślą że nową zajezdnie budują a to ma być myjka dla wagonów. Kasę robi ten co to buduje, tak samo jak na rynku i co? sorki ale nikt nie korzysta z tego i co dalej? opłaty trzeba robić!!!!
Ciekawe, ktoś na Marymonckiej zobaczył zajezdnie. Co się bierze aby mieć takie wizje?
A jak jest przy ulicy to jest obok chodnika a nam nie jest potrzeba zajezdnia jak na franowie w poznaniu
Jezu ,jakie fajne komentarze,az nie chce umirerac,(73 lata) .Garbusiarz cyklista.
W końcu się wzieli !
Kiedy zajezdnie na Marymonckiej uporzadkujecie ? Na końcu tuz przy zajezdni powinien byc dodatkowy przystanek dla starszych którzy chetnie spaceruja po barzantarni!
Dlaczego nie jedzie to co jest napisane w rozkładzie jazdy. Pisze litera n czyli niskopodłogowe a jedzie konstal że schodami. Kłamcy.