Wybrany wątek opinii
Żarty i tyle,to będzie mini hala przecież to widac po terenie ,wysokości konstrukcji. Nadal pozostanę budynki tzw PRL które dawno powinny zostać zburzone. To wszystko tuż za chodnikiem wystawione na widok przechodniów. Czy wreszcie bedzie konkretne podejcie do nowoczesnej komunikacji. Az ponad 4 mln pozyskali . Jak to sie rowna do pozyskiwanych pieniędzy przez olsztyn. Kpiny co krok.
Do moderacji
Odpowiedz
20
1
A jak jest przy ulicy to jest obok chodnika a nam nie jest potrzeba zajezdnia jak na franowie w poznaniu
Do moderacji
Odpowiedz
0
0