UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale ludzi w. .. .. robią a oni myślą że nową zajezdnie budują a to ma być myjka dla wagonów. Kasę robi ten co to buduje, tak samo jak na rynku i co? sorki ale nikt nie korzysta z tego i co dalej? opłaty trzeba robić!!!!

były

Anuluj