Wybrany wątek opinii
Zajezdnia na Marymonckiej wygląda jak śmietnisko z lat 60-tych. Ludzie obok chodzą na spacery, biegają a tam taki syf.
Do moderacji
Odpowiedz
17
1
Ciekawe, ktoś na Marymonckiej zobaczył zajezdnie. Co się bierze aby mieć takie wizje?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0