Wybrany wątek opinii

Zajezdnia na Marymonckiej wygląda jak śmietnisko z lat 60-tych. Ludzie obok chodzą na spacery, biegają a tam taki syf.
Gdsgjkl (2019.05.29)
Ciekawe, ktoś na Marymonckiej zobaczył zajezdnie. Co się bierze aby mieć takie wizje?
BEZ ŚCIEM proszę (2019.05.30)
Powrót do komentarzy