UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy zajezdnie na Marymonckiej uporzadkujecie ? Na końcu tuz przy zajezdni powinien byc dodatkowy przystanek dla starszych którzy chetnie spaceruja po barzantarni!

Marians

Anuluj