UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy zajezdnie na Marymonckiej uporzadkujecie ? Na końcu tuz przy zajezdni powinien byc dodatkowy przystanek dla starszych którzy chetnie spaceruja po barzantarni!
Marians
Kiedy zajezdnie na Marymonckiej uporzadkujecie ? Na końcu tuz przy zajezdni powinien byc dodatkowy przystanek dla starszych którzy chetnie spaceruja po barzantarni!
Marians