A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wieczni malkontenci. .. wyprowadźcie się z tego "strasznego" miasta, albo weźcie się do roboty i zróbcie coś sami. Dajcie coś od siebie, a nie tylko brać i wymagać.
te zloty malkontentów to są jakoś organizowane? czy za każdym razem spontaniczna akcja? nikt was w tym mieście na siłę nie trzyma, jak się nie podoba, to się wyprowadźcie, no chyba że za biedni na to jesteście, stąd te wieczne żale do wszystkiego
A co tobie podoba sie ze gora chrobrego zamknieta, dolinka z amfiteatrem wola o pomste do nieba, basen rozpier, w miescie ma zadnego kapieluska na lato, bazantarnia rozpier, tramwaje zlomy, na modrzewinie hula wiatr, choc wywalono 300mln