UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale bede sie powtarzal, nie wiem czy wy komentujacy, ale gro prawie 60proc spoleczenstwa wybralo sobie ow prezydenta. I nie ma ze nie wiedzieluscie, bo ten czlowiek rzadzil juz kadencje poza tym byl w um wczesniej jyz za Sloniny vce prezydentem. Wszyscy go znali, wiec powiedzcie mi dlaczego to zrobiliscie drodzy mieszkancy? Teraz kadencja ma 5lat do 2023 to tu kamien na kamieniu nie zostanie. Juz kazdy by byl lepszy, bo 2 razy do tej samej rzeki wchodzic nie wolno. Jesli ktos sie nie sprawdzil to nie wolno go wybierac znowu. Ech, miej matko nas w swojej opiece.
My mieszkancy