UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Konstal jak jedzie rano przed 5 to nawet nie można okna zostawić otwartego na noc a wozi zapewne powietrze w takich godzinach...
Wkwk
Konstal jak jedzie rano przed 5 to nawet nie można okna zostawić otwartego na noc a wozi zapewne powietrze w takich godzinach...
Wkwk