UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nie jedzie to co jest napisane w rozkładzie jazdy. Pisze litera n czyli niskopodłogowe a jedzie konstal że schodami. Kłamcy.
Dlaczego nie jedzie to co jest napisane w rozkładzie jazdy. Pisze litera n czyli niskopodłogowe a jedzie konstal że schodami. Kłamcy.