UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nie jedzie to co jest napisane w rozkładzie jazdy. Pisze litera n czyli niskopodłogowe a jedzie konstal że schodami. Kłamcy.


Anuluj