A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciekawe kto kupuje te mieskania w Elblągu ,wszystko sprzedane za duże pieniądze,ci co 2100 zarabiają?dziwne?
Jak podniesiesz płace to automatycznie wszystko inne pójdzie w górę.
Henry'ego Forda tutaj nie porównuj bo jako kapitalista i właściciel mógł sobie na to pozwolić. .. kosztem mniejszych zysków.
Nie wszyscy są tacy zaradni jak Ty. A co z tymi co sobie nie radzą tak dobrze w życiu? chcesz wysłać takich ludzi na ulicę lub pod most mieszkać? Sam wiesz że gdyby tak zrobić to w mig rozprzestrzeni się patologia i przestępstwo.
Masz przykład jak koczują emigranci np. w Francji.
Oczywiście pełen podziw dla Ciebie.
Meja- tez się nad tym zastanawiałem. Z tych wyliczeń wychodzi mi ze TBS buduje przynajmniej o 50% taniej. To dlatego w Elblagu tak hulają inwestycje miejskie. Przecież maja zrobić 300 mb ul. Szarych Szeregów i chyba ze 200 mb Tysiąclecia.
Tęgie głowy mamy w tym urzędzie. .. gdyby nie to zrobili by tylko 250 mb ulic a tak będziemy śmigać aż na 500!!!!
Toż to nasze elbląskie 500+
Np. ktoś taki jak ja. W młodości ciężko pracowałem. Nie kupiłem pierwszej bryki(bo inni znajomi mają) nie jeździłem na wakacje/urlop. .. nie kupowałem fajnych ciuchów, innymi słowy nie korzystałem z życia. Za pierwsze ciężko odłożone pieniądze kupiłem małą kawalerkę do remontu. Po kilku latach wskoczyłem w coś większego. Teraz sprzedaję je za dobrą cenę dokładam swoje oszczędności i wskakuję w nowe deweloperskie. Niestety wymaga to trochę czasu. Masz wybór szalejesz i korzystasz za młodu albo pracujesz na swoją stabilizację.
@WaldemarKasta - Ty nadal nic nie rozumiesz. Czyli co? To może sprzedam swoje mieszkanie że strychu, pieniądze przebaluję i pójdę do miasta żeby mi dali "bo mi się należy".
Według takich na których szacuje wartość niemal każdego przetargu w mieście.
Widzisz chciałem Tobie powiedzieć, że wszystko, co masz zawdzięczasz sobie, swojej ciężkiej pracy i zaradności. Oczywiście można inaczej, bo iść na łatwiznę i być roszczeniowym dziadem, który liczy na socjal. I co może ktoś mu odpalić.
Chciałbyś tak?? Twoja duma pozwałaby na to?
@WaldemarKasta - WaldemarKasta niestety dotychczasowe działania i twój tok myślenia to TOTALNA PORAŻKA - ale ty WIESZ LEPIEJ. Tacy jak ty wychodzi w styczniu przy 30 stopniowym mrozie i mówi że dziś jest upał bo tak mu się zdaję i ludzie mają w kąpielówkach chodzić ! Tacy jak ty niszczą społeczeństwa.
Misiu drogi, bo "twardym trzeba być, a nie miętkim” : D
Widzisz, przy twoim dotychczasowym działania i toku myślenia pozostało tylko tobie płakać, wylewać żółć i rzucać wkur****na innych, bo najnormalniej w świecie nie radzisz sobie.