Wybrany wątek opinii

Krótko, prosto i na temat. W 2008 roku kupiłem od pewnej wspólnoty mieszkaniowej strych za 7500 zł. Zaadaptowałem na mieszkanie. Koszty ( architekt, pozwolenia, zezwolenia, materiały itp. ) 65000 zł. Teraz mam mieszkanie dwu poziomowe 78 m. Wziąłem kredyt 40000 zł. na 10 lat, już spłaciłem i jestem na czysto. Jestem zwykłym robolem ale pracowitym. I teraz powiedzcie mi jak ja mam się czuć jak jakiś tam Kaczyński chce rozdawać jakimś tam nieudacznikom mieszkania za darmo.
(2019.05.20)
Nie wszyscy są tacy zaradni jak Ty. A co z tymi co sobie nie radzą tak dobrze w życiu? chcesz wysłać takich ludzi na ulicę lub pod most mieszkać? Sam wiesz że gdyby tak zrobić to w mig rozprzestrzeni się patologia i przestępstwo. Masz przykład jak koczują emigranci np. w Francji. Oczywiście pełen podziw dla Ciebie.
WaldemarKasta (2019.05.21)
@WaldemarKasta - Ty nadal nic nie rozumiesz. Czyli co? To może sprzedam swoje mieszkanie że strychu, pieniądze przebaluję i pójdę do miasta żeby mi dali "bo mi się należy".
(2019.05.21)
Widzisz chciałem Tobie powiedzieć, że wszystko, co masz zawdzięczasz sobie, swojej ciężkiej pracy i zaradności. Oczywiście można inaczej, bo iść na łatwiznę i być roszczeniowym dziadem, który liczy na socjal. I co może ktoś mu odpalić. Chciałbyś tak?? Twoja duma pozwałaby na to?
WaldemarKasta (2019.05.21)
Powrót do komentarzy