UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Misiu drogi, bo "twardym trzeba być, a nie miętkim” : D Widzisz, przy twoim dotychczasowym działania i toku myślenia pozostało tylko tobie płakać, wylewać żółć i rzucać wkur****na innych, bo najnormalniej w świecie nie radzisz sobie.

WaldemarKasta

Anuluj