UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wszyscy są tacy zaradni jak Ty. A co z tymi co sobie nie radzą tak dobrze w życiu? chcesz wysłać takich ludzi na ulicę lub pod most mieszkać? Sam wiesz że gdyby tak zrobić to w mig rozprzestrzeni się patologia i przestępstwo. Masz przykład jak koczują emigranci np. w Francji. Oczywiście pełen podziw dla Ciebie.
WaldemarKasta