UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@WaldemarKasta - Ty nadal nic nie rozumiesz. Czyli co? To może sprzedam swoje mieszkanie że strychu, pieniądze przebaluję i pójdę do miasta żeby mi dali "bo mi się należy".


Anuluj