UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@WaldemarKasta - Ty nadal nic nie rozumiesz. Czyli co? To może sprzedam swoje mieszkanie że strychu, pieniądze przebaluję i pójdę do miasta żeby mi dali "bo mi się należy".
@WaldemarKasta - Ty nadal nic nie rozumiesz. Czyli co? To może sprzedam swoje mieszkanie że strychu, pieniądze przebaluję i pójdę do miasta żeby mi dali "bo mi się należy".