UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widzisz chciałem Tobie powiedzieć, że wszystko, co masz zawdzięczasz sobie, swojej ciężkiej pracy i zaradności. Oczywiście można inaczej, bo iść na łatwiznę i być roszczeniowym dziadem, który liczy na socjal. I co może ktoś mu odpalić. Chciałbyś tak?? Twoja duma pozwałaby na to?
WaldemarKasta