UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wszyscy są tacy zaradni jak Ty. A co z tymi co sobie nie radzą tak dobrze w życiu? chcesz wysłać takich ludzi na ulicę lub pod most mieszkać? Sam wiesz że gdyby tak zrobić to w mig rozprzestrzeni się patologia i przestępstwo. Masz przykład jak koczują emigranci np. w Francji. Oczywiście pełen podziw dla Ciebie.

WaldemarKasta

Anuluj