UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@WaldemarKasta - WaldemarKasta niestety dotychczasowe działania i twój tok myślenia to TOTALNA PORAŻKA - ale ty WIESZ LEPIEJ. Tacy jak ty wychodzi w styczniu przy 30 stopniowym mrozie i mówi że dziś jest upał bo tak mu się zdaję i ludzie mają w kąpielówkach chodzić ! Tacy jak ty niszczą społeczeństwa.