UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@WaldemarKasta - WaldemarKasta niestety dotychczasowe działania i twój tok myślenia to TOTALNA PORAŻKA - ale ty WIESZ LEPIEJ. Tacy jak ty wychodzi w styczniu przy 30 stopniowym mrozie i mówi że dziś jest upał bo tak mu się zdaję i ludzie mają w kąpielówkach chodzić ! Tacy jak ty niszczą społeczeństwa.