UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe kto kupuje te mieskania w Elblągu ,wszystko sprzedane za duże pieniądze,ci co 2100 zarabiają?dziwne?
Ciekawe kto kupuje te mieskania w Elblągu ,wszystko sprzedane za duże pieniądze,ci co 2100 zarabiają?dziwne?