A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Taki wyrok sądu za zabójstwo człowieka to kpina, prowokuje kobiety to do kolejnych przestępstw, wyglada na to ze wystarczy kogoś zabić dostać 1,5 roku i dalej wrócić do swojego życia jak gdyby nigdy nic. Jeżeli nękanie trwało dłuższy czas dlaczego kobieta już wcześniej nie wystapila o sądowy zakaz zbliżania się tylko sama wymierzyła sprawiedliwość.
Niech mi ktos przypomni ile lat dostał zabójca Zauchy? Tez ponoc dizalal w afekcie. Wyroki sa niestety coraz niższe.
Czy komuś z Was przyszło w ogóle do głowy, że jest różnica między zaatakowaniem kogoś a obroną konieczną przed zwyrodnialcem, który nie chce się odczepić?
teraz ja jestem w afekcie i pod wpływem silnego wzburzenia
@Anty - to sie wyp. .z domu jak tak zle
Mimo okoliczności zabójstwo zawsze będzie zabójstwem, niestety coraz więcej podobnych zdarzeń rozgrywa się w polskich domach. A potem życie z ta świadomością ze się kogoś zabiło.....
I dobrze, taki wyrok może da domyślenia kolejnemu alkoholikowi zanim zacznie awanturę.
nie no te sądy to jakaś korupcja i nic więcej !!!!! to co miała dać się Pani dalej lać, a może to On chwyciłby nóż i na odwrót by się skończyło? 4 promile we krwi, a Ona winna. PORAŻKA je*** SĄDY !!!!!
@Blurp, blurp - w głowę się strzel. Ciekawa jestem czy taka cwany/cwana byłabyś w owym przypadku łajz*
szkoda kobiety