Wybrany wątek opinii
Taki wyrok sądu za zabójstwo człowieka to kpina, prowokuje kobiety to do kolejnych przestępstw, wyglada na to ze wystarczy kogoś zabić dostać 1,5 roku i dalej wrócić do swojego życia jak gdyby nigdy nic. Jeżeli nękanie trwało dłuższy czas dlaczego kobieta już wcześniej nie wystapila o sądowy zakaz zbliżania się tylko sama wymierzyła sprawiedliwość.
Do moderacji
Odpowiedz
9
17
I dobrze, taki wyrok może da domyślenia kolejnemu alkoholikowi zanim zacznie awanturę.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@Stundent prawa - "Student prawa" :P zapomniałeś dodać że jesteś weganinem i trenujesz crossfit. Powinna zostać uniewinniona, spełniła wszystkie cechy "obrony koniecznej", jako student prawa powinieneś to wiedzieć ale jesteś za głupi.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0