UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taki wyrok sądu za zabójstwo człowieka to kpina, prowokuje kobiety to do kolejnych przestępstw, wyglada na to ze wystarczy kogoś zabić dostać 1,5 roku i dalej wrócić do swojego życia jak gdyby nigdy nic. Jeżeli nękanie trwało dłuższy czas dlaczego kobieta już wcześniej nie wystapila o sądowy zakaz zbliżania się tylko sama wymierzyła sprawiedliwość.

Stundent prawa

Anuluj