UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taki wyrok sądu za zabójstwo człowieka to kpina, prowokuje kobiety to do kolejnych przestępstw, wyglada na to ze wystarczy kogoś zabić dostać 1,5 roku i dalej wrócić do swojego życia jak gdyby nigdy nic. Jeżeli nękanie trwało dłuższy czas dlaczego kobieta już wcześniej nie wystapila o sądowy zakaz zbliżania się tylko sama wymierzyła sprawiedliwość.
Stundent prawa