UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy komuś z Was przyszło w ogóle do głowy, że jest różnica między zaatakowaniem kogoś a obroną konieczną przed zwyrodnialcem, który nie chce się odczepić?


Anuluj