A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mocno naciągane to uzasadnienie wyroku. Sam wyrok zaskakująco niski. Zadała cios nożem w szyję więc raczej nie przypadkowo. Ale syf.
Jakby była niewinna to by nie trafiła pod sąd
Ja doświadczyłem, ale uważam, że zabicie nożem człowieka jest możliwe tylko w obronie własnej, a taki niski wyrok to skandal.
jak juz facet zabije to lepiej dla niego bedzie jak zmienic plec przed procesem
A u nas w domu to wszyscy na J: Jantek, Jagata, Jamroży, Jalicja. I tylko ja jeden Lulius.
Przeciez w szyje aorte celowala wiedziala co robi ten wyrok to kpina!!!
Tak jak tu piszą w artykule kobieta niby wykształcona a nie znalazła innego wyjscia z sytuacji niż zabójstwo...
Wykształcone kobiety nie zadawajcie się z niezrównoważonymi prostakami bo to czasami źle się kończy!
@Stundent prawa - "Student prawa" :P zapomniałeś dodać że jesteś weganinem i trenujesz crossfit. Powinna zostać uniewinniona, spełniła wszystkie cechy "obrony koniecznej", jako student prawa powinieneś to wiedzieć ale jesteś za głupi.