29
16.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mocno naciągane to uzasadnienie wyroku. Sam wyrok zaskakująco niski. Zadała cios nożem w szyję więc raczej nie przypadkowo. Ale syf.
ja wiem (2019.05.16)

info

7  
  7
Jakby była niewinna to by nie trafiła pod sąd
Szycha (2019.05.16)
Ja doświadczyłem, ale uważam, że zabicie nożem człowieka jest możliwe tylko w obronie własnej, a taki niski wyrok to skandal.
(2019.05.16)
jak juz facet zabije to lepiej dla niego bedzie jak zmienic plec przed procesem
(2019.05.17)

info

3  
  1
A u nas w domu to wszyscy na J: Jantek, Jagata, Jamroży, Jalicja. I tylko ja jeden Lulius.
Lulius (2019.05.17)

info

1  
  2
Przeciez w szyje aorte celowala wiedziala co robi ten wyrok to kpina!!!
Polakkkkk (2019.05.17)

info

4  
  5
Tak jak tu piszą w artykule kobieta niby wykształcona a nie znalazła innego wyjscia z sytuacji niż zabójstwo...
(2019.05.18)

info

3  
  3
Wykształcone kobiety nie zadawajcie się z niezrównoważonymi prostakami bo to czasami źle się kończy!
(2019.05.19)

info

0  
  1
@Stundent prawa - "Student prawa" :P zapomniałeś dodać że jesteś weganinem i trenujesz crossfit. Powinna zostać uniewinniona, spełniła wszystkie cechy "obrony koniecznej", jako student prawa powinieneś to wiedzieć ale jesteś za głupi.
PanTadeusz (2019.05.22)