Wybrany wątek opinii

Widać że poprzednicy chyba nigdy nie doświadczyli przemocy w domu. Pewnie tatuś świecący przykładem w okolicy i mama co to za synusia nawet dzień dobry sąsiadom mówi. Nie wiesz jak to jest być zastraszonym przez innego człowieka. Nigdy nie byłeś w takiej sytuacji to nie wiesz jakie są wtedy emocje więc nie oceniaj kobiety za to co zrobiła. Zrobiła to co uważała za słuszne w tej niecodziennej dla niej sytuacji. Ciekawe co ty byś zrobił oprócz płaczu i sikania w majtki...
Anty (2019.05.16)
@Anty - to sie wyp. .z domu jak tak zle
(2019.05.16)
Ja doświadczyłem, ale uważam, że zabicie nożem człowieka jest możliwe tylko w obronie własnej, a taki niski wyrok to skandal.
(2019.05.16)
Powrót do komentarzy