UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mimo okoliczności zabójstwo zawsze będzie zabójstwem, niestety coraz więcej podobnych zdarzeń rozgrywa się w polskich domach. A potem życie z ta świadomością ze się kogoś zabiło.....
Mimo okoliczności zabójstwo zawsze będzie zabójstwem, niestety coraz więcej podobnych zdarzeń rozgrywa się w polskich domach. A potem życie z ta świadomością ze się kogoś zabiło.....