UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mimo okoliczności zabójstwo zawsze będzie zabójstwem, niestety coraz więcej podobnych zdarzeń rozgrywa się w polskich domach. A potem życie z ta świadomością ze się kogoś zabiło.....


Anuluj