UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie no te sądy to jakaś korupcja i nic więcej !!!!! to co miała dać się Pani dalej lać, a może to On chwyciłby nóż i na odwrót by się skończyło? 4 promile we krwi, a Ona winna. PORAŻKA je*** SĄDY !!!!!

zxc

Anuluj