UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie no te sądy to jakaś korupcja i nic więcej !!!!! to co miała dać się Pani dalej lać, a może to On chwyciłby nóż i na odwrót by się skończyło? 4 promile we krwi, a Ona winna. PORAŻKA je*** SĄDY !!!!!
zxc
nie no te sądy to jakaś korupcja i nic więcej !!!!! to co miała dać się Pani dalej lać, a może to On chwyciłby nóż i na odwrót by się skończyło? 4 promile we krwi, a Ona winna. PORAŻKA je*** SĄDY !!!!!
zxc