Wybrany wątek opinii
nie no te sądy to jakaś korupcja i nic więcej !!!!! to co miała dać się Pani dalej lać, a może to On chwyciłby nóż i na odwrót by się skończyło? 4 promile we krwi, a Ona winna. PORAŻKA je*** SĄDY !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Jakby była niewinna to by nie trafiła pod sąd
Do moderacji
Odpowiedz
4
3