A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A SAMI STRAZACY TO ROZUMU NIE MAJA I NIE KWESTIONUJA TEJ LOKALIZACJII ?????
Pomysłodawcą tej lokalizacji jest obecny kierownika zarządzania kryzysowego, były komendant straży, co miał aspiracje zostać lokalnym politykierem z poparcia PSL/SLD. Najważniejszy w tym wszystkim miał być sukces propagandowy tj. , ,to ja wymyśliłem budowę, prezydent pomógł a więc jest wspólny sukces". Niestety pomysł dobry ale lokalizacja nie. Jesli dążymy do usprawniania systemu ratunkowego, to dlaczego straż podejmie działania z duzym opóźnieniem spowodowanym zmianą na gorsze możliwości dojazdu ? Tutaj widać wyraźnie, że bezpieczeńtwo obywateli miasta i powiatu odsunięto na drugi plan. Zwyciężyła propaganda : listy intencyjne, załatwianie działki z MON-em, aby tylko temat ruszyć. Co bedzie potem to już nie ICH sprawa. Niech martwi się ten następca, któremu pozostawiono TO CUDO w spadku.
Oprócz nowej remizy straż dostanie helikoptery gaśnicze, bo trzeba zapomnieć, by sprawnie i szzybko przebic się przez bezustannie zakorkwaną Łęczycką. A może jest rozwiązanie o którymy opinie publiczna nie wie?
Lukasz nikt tak nie teskni jak Ty.
może niech lepiej w tej sprawie wypowie się strażak Sam
Jednocześnie z budową nowej siedziby straży powinna iść budowa obwodnicy wschodniej to na Bema skończą się korki...