UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedyne wyjście to likwidacja jednej strony chodnika, żeby poszerzyć jezdnie. Inaczej tam będzie miazga. Teraz jest tam wąsko, a co dopiero jakby ludzie mieli przepuszczać straż ? Zresztą nie ma opcji, by w korku wszyscy zjechali, tam większość kierowców stoi na d... poprzedzającego, nie dadzą rady zjechać na chodnik. Tyle, że o tym powinno się juz teraz myslec i juz robic a wyjdzie zdziwienie jak zawsze i kolejny rok szukania pieniedzy na inwestycje.


Anuluj