UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jedyne wyjście to likwidacja jednej strony chodnika, żeby poszerzyć jezdnie. Inaczej tam będzie miazga. Teraz jest tam wąsko, a co dopiero jakby ludzie mieli przepuszczać straż ? Zresztą nie ma opcji, by w korku wszyscy zjechali, tam większość kierowców stoi na d... poprzedzającego, nie dadzą rady zjechać na chodnik. Tyle, że o tym powinno się juz teraz myslec i juz robic a wyjdzie zdziwienie jak zawsze i kolejny rok szukania pieniedzy na inwestycje.