UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@O - Prawdopodobnie tak beda musieli, tylko jaki to ma sens nadrabiac tyle drogi? Druga opcja to otworzyć ruch dla pojazdów uprzywilejowanych Kossaka - Kolejowa, tylko w krótkim czasie malo co z nawierzchni tam zostanie.


Anuluj