Wybrany wątek opinii

Niestety lokalizacja niezbyt fortunna. Łęczycka Bema wiecznie zakorkowane bez możliwości utworzenia korytarza. Brak szybkiej alternatywnej drogi. A co w okresie Święta zmarłych?
3dan (2019.05.06)
To może zwyczajnie Grottgera i przez Grunwaldzką
O (2019.05.06)
To może zwyczajnie Grottgera i przez Grunwaldzką
O (2019.05.06)
@O - Prawdopodobnie tak beda musieli, tylko jaki to ma sens nadrabiac tyle drogi? Druga opcja to otworzyć ruch dla pojazdów uprzywilejowanych Kossaka - Kolejowa, tylko w krótkim czasie malo co z nawierzchni tam zostanie.
(2019.05.06)
Powrót do komentarzy