Wybrany wątek opinii
Niestety lokalizacja niezbyt fortunna. Łęczycka Bema wiecznie zakorkowane bez możliwości utworzenia korytarza. Brak szybkiej alternatywnej drogi. A co w okresie Święta zmarłych?
Do moderacji
Odpowiedz
58
7
To może zwyczajnie Grottgera i przez Grunwaldzką
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
To może zwyczajnie Grottgera i przez Grunwaldzką
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@O - Prawdopodobnie tak beda musieli, tylko jaki to ma sens nadrabiac tyle drogi? Druga opcja to otworzyć ruch dla pojazdów uprzywilejowanych Kossaka - Kolejowa, tylko w krótkim czasie malo co z nawierzchni tam zostanie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1