Wybrany wątek opinii

Ten, który podjął decyzję o lokalizacji straży w tym miejscu powinien wymyślić, w jaki sposób strażacy mają się przebić przez korki z Łęczyckiej przez Bema w stronę centrum. Chyba, że planują kosmiczną straż pożarną, ewentualnie słoneczny patrol.
Blurp,blurp (2019.05.06)
Będą jeździć Obwodnicą Wschodnią ????
(2019.05.06)
hahahahaha
(2019.05.06)
Powrót do komentarzy