Wybrany wątek opinii
Ten, który podjął decyzję o lokalizacji straży w tym miejscu powinien wymyślić, w jaki sposób strażacy mają się przebić przez korki z Łęczyckiej przez Bema w stronę centrum. Chyba, że planują kosmiczną straż pożarną, ewentualnie słoneczny patrol.
Do moderacji
Odpowiedz
83
7
Będą jeździć Obwodnicą Wschodnią ????
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
hahahahaha
Do moderacji
Odpowiedz
2
1